آشنایی درباره پیچ رولپلاک با جهان استوار

پیچ و رولپلاک سنگ : برای پیشگیری از خسارت های مالی و جانی که در اثر ضعف مقاومتی نمای ساختمان در برابر شرایط مختلف محیطی اتفاق می افتد روش ها و راه کارهای موثری وجود دارند که توسط شرکتهای معتبر خدمات نما برای صاحبان ساختمانی پیشنهاد می گردد در بین همه ی این راه کارها، پیچ و رولپلاک سنگ نما مطلوبترین و بهترین پیشنهاد است که توسط شرکت معتبر خدمات نمای معتبر جهان استوار ارائه خواهد گردید.

عملیات پیچ و رولپلاک سنگ در سرتاسر دنیا امری ضروری می باشد به طوری که این عملیات ممکن است در مراحل نصب نمای ساختمان های نوساز انجام گردد. یا در ترمیم سنگ های شکسته یا افتاده به منظور بهتر و زیبا شدن نما انجام شود.

استفاده از پیچ و رولپلاک بهترین راه کاری است که به استحکام و ثابت ماندن نما کمک می نماید. در این بین شرکتهای معتبر خدمات نما جهان استوار با سالها تجربه در زمینه های مختلف کار در ارتفاعات نمای ساختمانی توانسته جایگاه ویژه ای پیدا نماید.

در ادامه ی مطالب در این باره به توضیح بیشتری می پردازیم.

 

 

پیچ رولپلاک

پیچ و رولپلاک سنگ نما

 

 

عوامل موثر در ریزش و شل شدن سنگ از نما

گرما و سرمای شدید، رطوبت زیاد، بادهای شدید به همراه طوفان سهمگین، ریزش باران و برف و ..از عواملی هستند که در ریزش سنگ از نما اثر گذار خواهند بود. علاوه بر همه ی این موارد کم کاری سنگ کار و سازنده ی نما در به کار بردن مصالح و سنگ های نامرغوب و بدون کیفیت باعث ریزش سنگ از نما، پس از گذشت مدتی کوتاه از عمر نما خواهد شد.

اگر آب و رطوبت به پشت سنگ نفوذ کند در فصل سرد سال که هوا بیش از اندازه سرد می گردد باعث انجماد سنگ و ریزش آن به پایین ارتفاع خواهد شد. پرتاب سنگ از پالای ارتفاع به پایین عواقب ناگوار جانی و مالی بسیاری را در بر خواهد گرفت.
شرکت معتبر خدمات نمای جهان استوار با سالها تجربه ی کاری بهترین روش و راهکار را برای صاحبان ساختمانی معرفی می نماید. این شرکت استفاده از نیروی متخصص و کارآمد و آموزش دیده در این زمینه را به همراه استفاده از ابزار استاندارد پیچ و رولپلاک سنگ را موثرترین راه کار برای جلوگیری از وقوع خطرات ریزش سنگ از نما و پیامدهای ناگوار آن می داند.
شرکت جهان استوار از جدیدترین و پیشرفته ترین روش کار در ارتفاع بدون داربست و به کمک طناب استفاده می نماید. مزیت استفاده از طناب: سرعت عملکردی بیشتر در ارتفاعات و انجام کلیه ی خدمات کار در ارتفاع با کیفیت بالاتر، امنیت کاری برای کارگران در حین کار در ارتفاعات، صرفه جویی در هزینه ها و زمان انجام کارها در ارتفاعات می باشد. در بحث استفاده از طناب، هزینه ی اضافی برای نصب مجدد داربست حذف می گردد.

READ  پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون نصب داربست به روش راپل

راپل کاری

کار در ارتفاع با طناب

 

نقش پیچ و رولپلاک سنگ با جهان استوار

شرکت خدمات نمای معتبر جهان استوار در زمینه ی پیچ و رولپلاک سنگ در نمای ساختمانی این چنین می گوید: بهتر است پیش از اجرای کار، سنگ هایی از نما که در مرحله ی شل شدن و یا ریزش از ساختمان هستند شناسایی شوند. این سنگها از نظر نوع، جنس، ضخامت، ابعاد مورد بررسی قرار می گیرند.

برای آن دسته از سنگ هایی که شکسته هستند فقط کار تعویض و جایگزینی سنگ صورت می گیرد. اما برای سنگ هایی که از ارتفاع شل شده و به پایین سقوط کردند باید کار محکم و سفت کاری سنگ ها توسط پیچ و رولپلاک انجام شود.
مشخص کردن ضخامت مصالحی که زیر سنگ به کار برده شده برای تعیین اندازه پیچ مصرفی
جهان استوار می گوید: پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به این شکل است که پس از ایجاد سوراخ درسنگ از پیچ های ضد زنگ گالوانیزه استفاده می شود ،رول پلاک نیز متناسب با آن ها انتخاب می شود. اما برای جلوگیری از نامرتب شدن و زشت به نظر رسیدن نمای سنگ و مصالح روی پیچ را با استفاده از رنگ یا بتون هم رنگ پیچ می پوشانند.

جهان استوار: هر سنگ باید با فاصله ای در حدود 10 سانت توسط دریل و مته مخصوص سوراخ و پیچ گردد.

2_میزان فاصله بین پیچ ها حداکثر 40سانت باشد.
3_قبل از انجام کار بهتر است سنگ با چسب سنگ چسبانده شود.
اما این شرکت از انواع پیچ و رول پلاک ساده، پروانه ای، فیشر، انکربولتها برای رول پلاک سنگ استفاده می نماید.

READ  راپل کار در ارتفاع ساختمان بدون داربست با طناب- جهان استوار

 

 

اندازه مناسب پیچ برای تثبیت سنگ با جهان استوار

به گفته ی شرکت معتبر خدمات نمای ساختمانی جهان استوار: برای تثبیت سنگ نما از پیچ هایی با اندازه های مختلف استفاده می شود و طول ضخامت پیچ بستگی به ضخامت سنگ و ملات پشت آن خواهد داشت. اما طول پیچ باید برابر با ضخامت سنگ ،ملات پشت سنگ باشد و اندازه رولپلاک باید به ضخامت ملات سنگ باشد.

 

نصب سنگ های جایگزین در پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با جهان استوار

جهان استوار با سالها تجربه در زمینه ی عملیات تخصصی پیچ و رولپلاک با طناب و بدون داربست می گوید: سنگ ها باید در سایز مناسبی برش داده شود و پیش از آنکه آن ها را بر روی نما بگذارید سوراخ کنید.
پشت سنگ را به چسب سنگ جهت محکم شدن آغشته نمایید و زیر سازی لازم برای نصب آن ها بر روی نما انجام دهید. بعد سنگ را بر روی نما پیچ و محکم کرده و بندکشی را ترمیم کنید.
شرکت معتبر خدمات نمای ساختمانی جهان استوار می گوید: علت استفاده از نیروی متخصص در زمینه ی پیچ و رولپلاک این است که: این افراد پیش از انجام کار با همه ی فنون به کارگیری ابزار و وسایل کار در ارتفاع و محیطی که قرار است در آن کار کنند آگاهی بازم پیدا نمودند و می دانند لحظه ای غفلت و اشتباه در کار محکم و سفت کردن سنگ در نما و عدم شناسایی سنگ های شل شده در نما، باعث بروز مشکلات و خسارت و خطری جبران ناپذیر حتی برای این افراد در ارتفاع خواهد شد.

این افراد متخصص باید با همه ی خطرات محیط پیرامون کار در ارتفاع ،مانند سقوط تکه سنگ از نما و گذر آن از کنار و بالای سر در ارتفاع آشنا باشند تا برایشان محیطی امن بوجود آید و خطری آن ها را تهدید نکند.

READ  پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست - پیچ رولپلاک باطناب

 

جهان استوار: شرکت ما با برگزاری دوره های تخصصی آشنایی با ارتفاع و کار بدون داربست و با طناب محکم نیرویی متخصص و ماهر را برای کار کردن در محیط های مختلف ساختمانی در شهرهای مختلف ایران آماده و پس از گزینش و تایید صلاحیت روحی و جسمانی وارد بازار کار می نماید.

 

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با جهان استوار

عوامل مختلفی مانند: شیوه ی اجرای کار، کیفیت مصالح بکار برده شده، تعداد سنگهایی که نیاز به نصب دارند، وسعت و گستردگی پروژه، پیچیدگی معماری نمای ساختمان، جنس و نوع سنگ به کار برده شده در نمای ساختمان از جمله مواردی هستند که بر افزایش یا کاهش قیمت تمام شده ی پیچ و رولپلاک موثر خواهند بود.
جهان استوار: برای دریافت قیمت نهایی عملیات تخصصی پیچ و رولپلاک، با فرستادن عکسها و تصاویری از نمای ساختمان خود و ارسال آن به شماره ی واتساپ شرکت قیمت پایانی این عملیات را دریافت نمایید.
جمع بندی
جهان استوار: حرفه ی پیچ و رولپلاک سنگ یک کار تخصصی و پیچیده است. لازمه ی اجرای آن، دانستن و مطالعه و کسب اطلاعات و دانش فراوان درباره ی به کار گیری ابزاری است که به کمک آن ها کار سفت و محکم کاری سنگ از نما صورت می گیرد.

اما این تجربیات تنها از طریق شرکت معتبر جهان استوار با سالها تجربه ی کاری در زمینه های مختلف خدمات نمای ساختمان انجام خواهد گرفت و ما نیروهایی با تجربه را در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهیم داد تا بدون مشکل و با سرعت عملکردی بالا بتوانند با استفاده از پیچ و رولپلاک نما ،از خطر ریزش وسقوط ناگهانی سنگ از نما جلوگیری نمایند.

به یاد داشته باشید پیشگیری بهتر از درمان است. نتیجه قبل از وقوع حوادث ناگوار برای هموطنان عزیز با ارائه ی راهکاری مطلوب با این شرکت همراه شوید. کارشناسان و مشاوران رایگان با ارائه ی راه کاری مناسب افراد را دراین زمینه یاری خواهند نمود.