اجرت و حقوق راپل کارها در ایران شرکت جهان استوار

حقوق و درامد راپل کار در ایران نسبت به کشورهای دیگر کمتر میباشد و این به دلیل این است که در کشورمان به این نوع کار ارزش نمیدهند و با ان مانند یک کارگر معمولی برخورد میکنند. ارزش این کار بالاست و به صورت کلی کسی که روی نما کار میکند جون خود را در اختیار شما میگذارد. با اینکه بسیار ایمن میباشد ولی بسیبار ترسناک است.

انجام خدمات شما با راپل

شما برای انجام خدمات نمای خود دیگر نیازی به داربست ندارید و به راحتی با راپل کار میتوانید تعمیرات نمای خود را بدون داربست انجام بدهید. این خدمات  پیچ و رولپلاک سنگ نما  میباشد.

 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که قیمت راپل کارها چقدر است و چه پارامترهایی درآمد متخصصین این حوزه را تعیین می کند؟

قطعا شما هم مثل هزاران نفر در سراسر دنیا با صحنه هایی از قبیل  افتادن سنگ نمای ساختمان  ها مواجه شده اید و این مسئله بارها و بارها خسارت جانی و مالی زیادی به همراه داشته است. به طور قطع در ساختمان های مرتفع مهمترین دغدغه شل شدن، شکست و افتادن سنگ ها می باشد که باید راهی برای رفع این مشکل پیدا کرد. تعمیرات این چنینی نیاز به تخصص دارد از آنجا که خود تعمیر هزینه ی آنچنانی ندارد بلکه راپل کار که وظیفه‌ی رفع این نواقص را دارد هزینه دریافت می کند و با استفاده از   پیچ رولپلاک سنگ نما   جلوی بسیاری از از زیان ها و حوادث احتمالی را می گیرد.

راپل چیست؟

در پاره ای از مواقع در برخی از مکان ها برای انجام تعمیرات صنعتی هزینه داربست بسیار بالا است از این رو از راپل استفاده می شود. در گذشته تنها صخره نوردان و کوهنوردان از این قابلیت برخوردار بودند. این حرفه تا حدودی مشکل است و فقط از پس افراد حرفه ای برمی آید. کار در ارتفاع نیاز به مهارت ورزشی و توانایی های جسمی دارد. افراد متخصص با استفاده از طناب های مخصوص و تجهیزات ویژه از یک ساختمان مرتفع، پل های بزرگ، کوه ها و … آویزان می شوند.

READ  قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان در تهران و کرج شرکت استوار

 

حقوق راپل

درامد راپل با طناب بدون داربست

 

حقوق راپل کار برای درز انقطاع

تا حالا دیده اید که نمای یک ساختمان در اثر عواملی از قبیل انقباض و انبساط سنگها، مصالح به کار گرفته در مشت سنگ ها و یا استفاده از سنگ های نامناسب با شیوه نصب غیر اصولی ریزش کند در این صورت است که باید حتما با دیدن این گونه موارد پیچ و رولپلاک ساختمان را جدی بگیرید و از ریزش های بعدی آن جلوگیری کنید. در برخی موارد هم افراد بعد از ریزش و برای جلوگیری از زیاد شدن آن به فکر  پیچ رولپلاک کردن نمای ساختمان  می افتند. نکته مهم این است که هزینه پیچ رولپلاک بسیار پایینتر از هزینه سایر تعمیرات می باشد.

درآمد متخصصین پیچ و رولپلاک نما در ایران توسط شرکت جهان استوار مشخص شد

نمای ساختمان ها و برج های بلند چه قبل از ریزش و چه بعد از آن باید توسط راپل کار پیچ و رولپلاک شود.استفاده از سیستم دسترسی طناب دیگر نیازی به داربست ندارد و انجام این روش امنیت ساختمان را به دنبال دارد. درآمد متخصصین پیچ و رولپلاک یا همان راپل کاران متفاوت تست و در واقع یک مقدار مشخصی ندارد. به طور کلی هزینه های این خدمات به فرد یا افراد راپل‌کار بستگی دارد چون فرد ابتدا نمای ساختمان را بررسی می کند و با توجه به حجم و سنگینی کار قیمت نهایی را تعیین می کند. هزینه ها بر اساس متر مربع است.

 

حقوق و درامد راپل کار

افرادی که به دنبال برآورد قیمت و هزینه دقیق برای پیچ رولپلاک نما هستند باید بگوییم که هزینه ها و نرخ دستمزد ها متفاوت و صنف مشخصی هم برای تعیین و مشخص کردن قیمت و نرخ کار راپل کاری وجود ندارد و قیمت نهایی با توجه به حجم کار و جنس نمای ساختمان تعیین می شود و ممکن است این عوامل در بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت موثر باشند. البته هزینه ای که برای این پروژه ها صرف می شود ارزش کاری دارد و خطرات و عواقب احتمالی را به حداقل می رساند.

درامد راپل کاری

اجرت راپل کار در ایران

درآمد حاصل از شستشوی نما یا همان نماشویی ساختمان توسط افراد راپل‌کار

خدمات راپل کار تنها به  قیمت پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان  خلاصه نمی شود و این متخصصین از طریق شستشوی نمای ساختمان هم می توانند کسب درآمد کنند. به طور کلی نماشویی تاثیر زیادی در زیبایی و استحکام بیشتر ساختمان دارد و اگر از سیستم دسترسی طناب برای این کار استفاده شود قطعا هزینه های کمتری و با صرفه تری پرداخت می شود‌ چون استخدام بالابر و داربست هزینه ای چندین برابری دارد که مقرون به صرفه نیست.
افراد متخصص در این حوزه روش های متفاوتی را در پیش می گیرند و خود افراد از روشی استفاده می کنند که راحت تر هستند و می توانند بهتر انجامش دهند. به طور کلی چون هر فرد یک روش برای این کار به کار می گیرد پس یک روش واحد وجود ندارد اما در کل نتیجه کار تمیزی و زیبایی نما می باشد.

READ  پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب بدون داربست جهان استوار

آیا درآمد متخصصین راپل کار به ریسک انجام آن می ارزد؟

مشاغل سختی چون راپل در ایران نیاز به توجهات خاص، اصول ایمنی دقیق و درآمد بالاتر هستند. البته ریسک این کار به قدری بالاست که تعیین مقدار ناچیزی دستمزد ارزش چندانی ندارد. شرکت جهان آفرود با در نظر گرفتن میزان کار و توانایی افراد مقدار دستمزد را دقیقا مشخص نموده است. متخصصین این حوزه باید توسط شرکت ها بیمه شوند و قواعد ایمنی را جزء وظیفه ی اصلی این افراد است رعایت کنند.
کار در ارتفاع و درآمدی که این شغل به دنبال دارد در پروژه های ساختمانی متفاوت است. ممکن است شما بخواهید فقط بخشی از نما را پیچ و رولپلاک کنید در این صورت فقط هزینه همان قسمت را پرداخت خواهید کرد.

 

شرکت استوار

شرکت استوار از تجهیزات با کیفیت و ایمن تر در کنار نیروی متخصص استفاده می کنند و قیمت مناسب و تعیین شده ای نیز دارند. که کافی است شما عکسی از پروژه ی خود را برای این مجموعه ارسال کنید تا تمام هزینه های لازم را با جزئیات کامل برای شما ارسال کنند. کاربرد این حرفه بیشتر در شهرهای بزرگ که امکان نصب داربست غیر ممکن است و هم برای شهرداری ها و هم ساکنان یک مکان پیاده سازی داربست با موانع همراه است. پس بهترین راه در این شرایط بهره بودن از تخصص راپل کاران می باشد.

 

درباره ما

شرکت جهان استوار از سال 1382 شروع به کار کرده است با راپل کار های حرفه ای و این شرکت ثبت شده است و با بیمه و قرار داد رسمی میباشد

READ  پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست - پیچ رولپلاک باطناب