نحوه پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما

نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما اینگونه است که ابتدا تماس میگیرید و کارشناسان جهان استوار برای بازدید پیش شما می ایند و قیمت میدهند. در ادامه قراردادی بین ما و مدیر ساختمان انعقاد میشود. همچنین مبلغی توافقی به عنوان بیانه دریافت میگردد. این بیانه جهات خرید ابزار و مصالح مورد نیاز دریافت میشود. برای گرفتن قیمت مناسب جهت قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان وارد لینک قرمز بشوید. به دنبال مقصر ریزش سنگ نما نگردید ابتدا نما را پیچ و رولپلاک کنید و در اخر میتوانید خسارت وارد شده را از سازنده و مالکان جمع اوری کنید.

 

نحوه کار با پیچ و رولپلاک و دریل

ابتدا دریل و مته مخصوص سنگ چهار شیار روی سنگ قرار میگیرد و با فشار روی سنگ را سوراخ میکنیم.توجه داشته باشید که سنگ های باریک و کوچک باید با نرمی زده شود چون به راحتی میشکند. بعد از سوراخ کردن سنگ پیچ را درون سوراخ میگذاریم و با چکس بر روی انها میزنیم. رولپلاک که داخل سیمان شد با دریل پیچ سفت کن انرا سفت میکنیم.

 

نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما

نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب و بدون داربست

 

پیچ و رولپلاک کردن نما به چه دردی میخورد؟

زیباتر شدن نمای ساختمان ‌ها امروزه یکی از مهم‌ ترین عناصر و عواملی می‌باشد که ساختمان سازان به آن دقت و توجه زیادی دارند. ما در این مطلب قصد داریم برای شما بیشتر در رابطه با نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نمای ساختمان صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه استفاده از یک نمای متناسب و زیبا می‌تواند تأثیرات شگفت ‌انگیزی روی زیبایی ظاهر خانه شما داشته باشد. شاید در گذشته توجه زیادی به زیبایی ظاهر خانه ‌ها نمی‌شد، اما امروزه سعی می‌شود که با خدمات گرفتن از نحوه پیچ رول‌پلاک نما و استفاده از روش‌ های متناسب و دقت به نکات مهم و اصولی در رابطه با نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما، خانه ها زیبا تر شوند. ما در این مطلب قصد داریم که بیشتر در رابطه با این موضوعات برای شما صحبت کنیم اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در این ‌رابطه بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید زیرا ما در ادامه قصد داریم به‌ صورت کامل و جامع در رابطه با این نکاتی گفتیم برای شما صحبت کنیم و شما را در زمینه انتخاب بهترین مجری پیچ رول‌پلاک نما راهنمایی کنیم و به شما بگوییم که می‌توانید با توجه به چه نکاتی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت از خدماتی که سایت ‌ها و خدمات ‌دهنده های نصب نما در اختیار شما قرار می‌دهند استفاده کنید تا بتوانید زیبایی را برای خانه خودتان به ارمغان بیاورید. استفاده از نما علاوه ‌بر زیبایی خانه باعث استحکام ساختمان نیز می‌شود.

 

آیا نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما در زمینه ‌های گوناگون متفاوت می‌باشد؟

شاید این سوال برای شما نیز پیش بیاید که آیا در زمینه استفاده از متریال‌ های گوناگون برای نما، نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما با یکدیگر تفاوت دارند یا خیر. در این زمینه باید به شما بگوییم که اگر از مواد اولیه متفاوتی برای زیباسازی نما استفاده شود، طریقه پیچ کردن سنگ نمای ساختمان نیز متفاوت می‌باشد. توجه نمایید که برخی از مواد اولیه مخصوص نما سنگین‌تر می‌باشند و بالطبع نیاز به پیچ و رول‌پلاک بیشتری برای سفت شدن دارند ؛ به همین دلیل افرادی که در این زمینه می‌خواهند به نصب نما بپردازند باید به‌ صورت محکم‌تر و دقیق‌تر نما را روی دیوار وصل کنند. اما برخی از سنگ ‌ها وزن نسبتاً سبکی دارند و تنها با چند پیچ هم می‌توانند به‌ راحتی سر جای خودشان محکم شوند. به ‌طور کلی توجه نمایید که نمایی که شما برای زیباسازی ساختمان خودتان انتخاب می‌کنید تاثیر بسیار زیادی در هزینه‌ های شما دارد. اگر نمای شما نمای سنگی می‌باشد، به طبع پیچ و رول‌پلاک های بیشتری برای سفت کردن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و همین موضوع می‌تواند هزینه‌ های شما را بالاتر ببرد. علاوه ‌بر این، نصب سنگ‌ های سخت روی ساختمان انرژی و وقت بیشتری را می‌گیرد و همین موضوع می‌تواند زمان تمام شدن پروژه شما را نیز بیشتر کند. به‌ هر حال طریقه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان هنگامی‌ که از سنگ ‌های سنگینی استفاده شود سخت ‌تر، زمان بر تر و هزینه‌ برتر می‌باشد.

READ  راپل کار نما در کرج بدون نیاز به داربست با طناب صخره نوردی

 

نحوه پیچ و رولپلاک کردن نما

نحوه پیچ و رولپلاک کردن نما با راپل

 

آیا نصب نمای ساختمان از طریق پیچ و رول‌پلاک کار سختی است؟

توجه نمایید که استفاده از پیچ و رول‌پلاک برای بستن نما روی ساختمان از طریق دو روش داربست و طناب صورت می‌گیرد. در روش داربست، کسی که می‌خواهد بنای ساختمان خودش را زیباتر کند، باید از قبل با یک شرکت خدمات ‌دهنده داربست ارتباط بگیرد تا داربست ‌های مورد نیاز روی ساختمان نصب شود. در مرحله بعد افرادی که خدمات نصب پیچ رول‌پلاک سنگ نما را اجرا می‌کنند و در واقع مجری پیچ و رول‌پلاک نما، در محل حاضر می‌شوند و به نصب نما می‌پردازند. در روش طناب دیگر نیازی به داربست نیست و افراد نصاب تنها با استفاده از طناب و یا به‌ عبارت‌ دیگر با نوعی مهارت صخره ‌نوردی می‌توانند به نصب نما بپردازند. توجه نمایید که نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما با استفاده از طناب کار بسیار سخت و خطرناکی است و تنها افرادی می‌توانند در این زمینه موفق باشند و بدون هیچ ‌گونه مشکلی نما را نصب کنند، که تجربه و توانایی کافی در این زمینه را دارا می‌باشند. به ‌خصوص اگر سنگ‌ های نما در قطعه‌ های بزرگ وجود داشته باشند، نصب آن‌ ها بسیار سخت ‌تر و خطرناک ‌تر خواهد بود و به ‌همین دلیل افرادی که می‌خواهند با استفاده از طناب و راپل به نصب سنگ نما بپردازند باید حتما مهارت لازم در این زمینه را دارا باشند تا بتوانند بدون هیچ‌ گونه مشکل خاصی و به ‌راحتی به نصب نما روی ساختمان بپردازند و باعث زیباتر شدن یک ساختمان شوند.

مراحل و نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما

توجه نمایید که درست مانند هر کار دیگری برای دانستن نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما مراحلی باید طی شود که بی‌توجهی به هر کدام از این مراحل می‌تواند تبعات جبران ‌ناپذیری را با خود به‌ همراه داشته باشد. ما در ادامه این پاراگراف می‌خواهیم برای شما در رابطه با مراحل و نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما صحبت کنیم و به شما بگوییم که این فعالیت از چه طریق صورت می‌گیرد و قبل ‌از آن باید به چه نکاتی توجه شود. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در رابطه با طریقه پیچ کردن سنگ نمای ساختمان اطلاعات کسب کنید این مطلب را تا انتها بخوانید مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.

مرحله اول: در مرحله اول فردی که می‌خواهد نمای ساختمان خودش را راپل کند باید با مجری پیچ رول‌پلاک نما در ارتباط باشد و اطلاعات دقیقی در رابطه با موقعیت جغرافیایی ساختمان، نوع سنگی که او می‌خواهد استفاده کند، قدمت و سال ساخت ساختمان، و همچنین اطلاعات تکمیلی دیگر مانند ترک‌خوردگی ها و ریزش ‌های احتمالی در بخش ‌هایی از ساختمان را اطلاع دهد. توجه نمایید که این اطلاعات به مجری پیچ و رول‌پلاک نما کمک می‌کند تا بتواند با دید باز تری اقدام به نصب نمای ساختمان کند که همین موضوع می‌تواند از به وجود آمدن مشکلات دیگر جلوگیری کند. به‌ هر حال این مرحله در رابطه با نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما بسیار مهم می‌باشد و اطلاعات جامع و کاملی را به مجری می‌دهد.

نحوه انجام پیچ رولپلاک سنگ نما

نحوه انجام پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب

 

مراحل و نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما

مرحله دوم: در مرحله‌ی دوم سنگ نمایی که شما می‌خواهید آن را روی ساختمان خودتان نصب کنید مورد بررسی قرار می‌گیرد. توجه نمایید که در این مرحله درجه سختی سنگ شما، بافت و رگه‌ های سنگ شما، ضخامت سنگ شما، نوع دیوار و نوع اتصال شما بررسی می‌شود، و اندازه سنگ نما نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ تا کارفرما بتواند با توجه به ویژگی‌ های سنگ نمایی که شما می‌خواهید آن را روی ساختمان خودتان متصل کنید، از ابزار های نصب، و افراد متخصص در این زمینه استفاده کند تا کار نصب نمای شما بدون هیچ‌ گونه مشکلی پیش برود. توجه نمایید که منطقی است در رابطه با مراحل نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما هر چقدر سنگی که شما انتخاب کرده‌اید سنگین‌تر و سخت‌تر باشد از پیچ و رول‌پلاک های بیشتری برای نصب آن استفاده خواهد شد و همین موضوع می‌تواند در نهایت هزینه‌ های شما را بالاتر ببرد و همچنین مدت‌ زمان نصب را نیز بیشتر کند. به‌ هر حال توجه به این نکات هنگام نصب برای شما ضروری می‌باشد.

READ  شستشوی نما سنگی و سیمانی و شیشه با دستگاه واترجت

مرحله سوم: در مرحله بعد، بعد از این ‌که مجری پیچ رول‌پلاک نما به ‌طور کامل با ساختمان شما و ماده اولیه‌ای که شما می‌خواهید آن را روی ساختمان نصب کنید آشنا شد، یک روز را تعیین می‌کند تا در آن روز افرادش شروع به کار کنند. توجه نمایید که اگر شما بخواهید از داربست استفاده کنید، باید حداقل از یک روز قبل داربست ‌ها در جای خود خودش محکم کنید تا هنگامی‌ که مجری نصب در محل نصب حاضر می‌شود بدون هیچ ‌گونه مشکلی بتواند شروع به کار کند. اما اگر شما می‌خواهید از طناب و راپل برای نصب بهره ببرید، نیاز به هیچ اقدامی نیست زیرا مجری پیچ و رول‌پلاک نما خودش با تجهیزات مورد نیاز در محل نصب حاضر خواهد شد.

مرحله چهارم: در این مرحله افراد شروع به کار خواهند کرد و سنگ نمای شما شروع به نصب می‌شود. توجه نمایید که در این مرحله از نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما، شما باید به این ‌موضوع توجه داشته باشید که با توجه به سنگ نمایی که انتخاب کرده‌اید از ابزار های گوناگون و متناسبی برای نصب استفاده شود. در مرحله اول نصاب ‌ها با استفاده از دریل های مخصوص دیوار شما را سوراخ می‌کنند تا بتوانند فرآیند پیچ کردن نما در جای خودش را آغاز کنند. توجه نمایید که مته‌ های مورد استفاده در این دریل ‌ها با توجه به سنگ نما و همچنین ضخامت و استحکام ساختمان شما متفاوت می‌باشد. در این مرحله سنگ ‌های شما روی ساختمان نصب می‌شوند و درواقع مواد اولیه که شما برای زیباتر ساختمان خودتان انتخاب کرده بودید روی دیوار ها سوار می‌شوند.

نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما

مرحله پنجم: بعد از این ‌که به‌ طور کامل و با توجه به نکات و قوانین مهم در رابطه با نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما، سنگ‌ ها به ‌صورت کامل روی دیوار شما نصب ‌شدند، کارفرمایان معمولاً با استفاده از انواع مختلف محلول ‌های شیمیایی و چسب ها سعی می‌کنند که درز های باقی ‌مانده روی نما را بپوشانند تا آب باران و سایر موارد آسیبی به نمای شما وارد نکند. این کار به شما کمک می‌کند تا برای سال ‌های بیشتری از بنایی که نصب کرده‌اید استفاده کنید. در این زمینه واضح و مشخص می‌باشد که هرچه مجری پیچ و رول‌پلاک نمایی که شما انتخاب کرده‌اید پاسخگو تر و خوش ‌قول تر باشد نمایی که روی ساختمان شما نصب خواهد شد نیز کیفیت زیادی خواهد داشت. تمام مجریان پیچ و رول‌پلاک نمای ساختمان باید کار سنگ نما را با رعایت کامل اصول مهندسی و زیبایی تحویل کارفرمایشان بدهند و حتما هنگام نصب در رابطه با نکات و نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما اطلاعات کافی و جامع را داشته باشند و از افرادی استفاده کنند که در این زمینه تخصص کافی را دارند زیرا وجود هر گونه مشکل هنگام نصب نما می‌تواند تبعات جبران‌ ناپذیر را با خود به‌ همراه داشته باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما هنگام تهیه مواد اولیه از چند سنگ اضافه‌تر نیز بهره بگیرید تا هنگام وجود هر گونه مشکل و معضل بتوانید از آن سنگ ‌های اضافه استفاده کنید.

نحوه پیچ کردن سنگ نما با طناب

نحوه پیچ کردن سنگ نما با طناب

هنگام انتخاب پیمانکار و مجری پیچ رول‌پلاک نما به چه مواردی دقت داشته باشیم؟

توجه نمایید که شما به‌ عنوان فردی که می‌خواهید یک نما برای ساختمان خودتان نصب کنید، علاوه‌ بر این که باید در رابطه با نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما اطلاعات کسب کنید، باید حتما قبل ‌از انتخاب مجری پیچ و رول‌پلاک نما به موارد گوناگونی دقت داشته باشید و تنها زمانی مجری طرح خودتان را انتخاب کنید که تمامی این مواردی که ما در ادامه خواهیم گفت را در دستور کار خود قرار داده باشد. برای مثال مجری‌ای که شما انتخاب می‌کنید باید از بهترین نوع پیچ‌ ها برای نصب نما استفاده کرده باشد و ابزار های دقیقی برای انجام این کار را مورد استفاده قرار دهد. توجه نمایید که این مجری باید بهترین زمان در طول روز را برای نصب انتخاب کند تا هیچ ‌گونه مشکلی برای نصاب ‌ها و همچنین سنگ ‌ها هنگام نصب ایجاد نشود. استفاده از ابزار های مناسب برای سوراخ‌ کاری می‌تواند کیفیت نصب را تا آنجا که می‌شود بالاتر ببرد. همچنین استفاده از  رول‌پلاک ‌ها و پیچ‌ های محکم می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در استحکام سنگ نمای شما داشته باشد. علاوه‌ بر این، نحوه نصب باید به صورت کاملاً اصولی صورت بگیرد و نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما باید مطابق با استاندارد های جهانی باشد. همچنین قیمت تعیین ‌شده توسط مجری نیز باید قیمت مصوب و منطقی باشد. شما باید حتما قبل انتخاب مجری طرح خودتان به این‌ موضوع دقت و توجه داشته باشید که مجری شما تمام بیمه و خدمات مربوط به‌ سلامت نصاب ‌ها را در نظر گرفته ‌است تا خدای ‌نکرده هنگام نصب هیچ‌ گونه مشکلی برای آن‌ ها به وجود نیاید و در صورت به وجود آمدن مشکل بیمه تمامی خرج و مخارج درمان را به آن ‌ها بدهد.

READ  قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان در تهران و کرج شرکت استوار

وظیفه مجری پیچ و رول‌پلاک نما چیست؟

در کنار دانستن نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما، بهتر است شما در رابطه با وظیفه مجری طرح نیز اطلاعاتی را کسب کنید تا بتوانید متوجه شوید که خدمات ‌دهنده شما باید چه مواردی را مورد توجه قرار دهد و در صورت دقت نکردن به این موارد و نداشتن توجه به طریقه پیچ کردن سنگ نمای ساختمان شما اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهید؛ تا از به وجود آمدن مشکلات گوناگون دیگر جلوگیری کنید. به‌ طور کلی یک مجری پیچ رول‌پلاک نما باید تمام تلاش خودش را بکند که با کیفیت کامل نمای مورد نظر شما را روی ساختمان نصب کند. توجه نمایید که همچنین مجریان باید تمام تلاش خودشان را بکنند که احتمال وقوع حادثه در این زمینه را به حداقل برسانند. همان‌ طور که همه شما می‌دانید، کار این ‌گونه افراد کار خطرناکی است و سقوط هر گونه شی و سنگ از بالا روی افراد و یا حتی ماشین ‌ها می‌تواند خسارت ‌های جبران ‌ناپذیری را با خود به ‌همراه داشته باشد‌. پس شما باید حتماً به سراغ خدمات‌ دهنده بروید که مهارت کامل در این زمینه را دارا می‌باشد. یک مجری متعهد باید لیست کامل و دقیقی از مواد اولیه استفاده ‌شده را به کارفرما بدهد تا کارفرما متوجه شود چقدر پیچ و رول‌پلاک سنگ روی ساختمان وجود دارد. یک مجری طرح حرفه‌ای تمام تلاش خودش را می‌کند که اطلاعات دقیقی در رابطه با هر قطعه نصب شده و مواد اولیه و پیچ ‌های استفاده‌ ‌شده در هر قطعه را نیز به سمع و نظر کارفرما برساند. این ‌موضوع می‌تواند هنگام پرداخت هزینه نیز مشکلات بسیار کمتری را برای کارفرما و همچنین مجری به ‌همراه داشته باشد.

وظیفه مجری پیچ و رول‌پلاک نما چیست؟

ما در این مطلب سعی کردیم که برای شما در رابطه با نحوه پیچ و رول‌پلاک سنگ نما صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه می‌توانید با توجه به نکات مهم در این زمینه با کمترین هزینه و خطا به‌ راحتی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی نمای ساختمان خودتان را زیباتر کنید. علاوه ‌بر این موارد، سعی کردیم برای شما در رابطه با ویژگی ‌هایی که یک مجری نما باید آن ‌ها را دارا باشد نیز صحبت کنیم و به شما بگوییم که یک مجری متعهد باید به چه مواردی دقت و توجه داشته باشد تا شما بتوانید بدون هیچ ‌گونه دغدغه‌ای یک مجری مناسب را برای نصب نمای ساختمان خودتان انتخاب کنید. بهتر است قبل ‌از تهیه سنگ نما، حتما با مجری ارتباط بگیرید زیرا این ‌گونه افراد تخصص بیشتری در رابطه با سنگ نما دارند و می‌توانند راهنمایی ‌های لازم در رابطه با خرید بهترین و مناسب ‌ترین نوع سنگ نما را به شما بدهند. این ‌موضوع می‌تواند هزینه ‌های شما را پایین‌تر بیاورد و همچنین می‌تواند دید بازی نسبت‌ به مخارجی که شما باید آن ‌ها را پرداخت کنید به شما بدهد که همین موضوع می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در آرامش روانی شما داشته باشد. توجه نمایید که خدمات‌ دهنده های بسیار زیادی امروزه در زمینه نصب نما فعالیت می‌کنند که شما می‌توانید تنها با گشتن در اینترنت و یا مراجعه حضوری بهترین آن ‌ها را برای خودتان انتخاب کنید. شما می‌توانید بدون هیچ ‌گونه مشکلی و در سریع‌ترین زمان با یک مجری حرفه‌ای تماس برقرار کنید و از او بخواهید که در اسرع وقت در محل ساختمان مورد نظر شما حاضر شود و به نصب نما بپردازد.

ابزار های حرفه ای

با گذشت زمان شرکت جهان استوار توانسته ابزار های بروز موجب مته هایی از جنس روکش فولاد که باعث میشود سنگ ها ترک نخورد

و پیچی از جنس روکش گالوانیزه ضد زنگ استفاده نماید و بتونه هم رنگ سنگ را تولید نماید

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]