پیچ رولپلاک نما ساختمان وحیاط خلوت در شرکت گودرزی

پیچ و رولپلاک نمای سنگی

پیچ و رولپلاک نمای سنگی با طناب

قبل از هر چیزی باید خدمت شما عرض کنم خدمات پیچ و رولپلاک نما در شرکت گودرزی با ضمانت کتبی ارائه میگردد و شما میتوانید با خیال راحت پیچ رولپلاک نمای ساختمان خود را به ما بسپارید.

شرکت ما ۱۵ سال در زمینه ی پیچ رولپلاک نما فعالیت داشته و در این ساله ها توانسته رزومه ی درخشانی در این زمینه جمع آوری کند.

همچنین کار شما بدون واسطه و مستقیم به وسیله ی آقای گودرزی انجام ‌میشود.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

پیچ و رولپلاک نما در تهران با طناب و بدون داربست

سوال: ایا همه ی ساختمان‌ها باید پیچ و رولپلاک شوند؟

پاسخ: به طور قطع نمیتوان گفت همه ی ساختمان ها به پیچ و رولپلاک احتیاج دارند، ساختمان هایی که شخصی ساخته میشوند اکثرا از مصالح مرغوب تری استفاده میکنند و نمای محکم تری دارند، ولی خیلیها برای محکم کاری و اینکه خیالشان راحت شود نمای ساختمان را پیچ و رولپلاک میکنند‌.

البته بحث ما مربوط به ساختمان هایی است که برای زیبایی نما از سنگ استفاده شده، که این‌ معمولا ساختمان های ۷ طبقه به پایین از سنگ‌ نما استفاده میکنند.ساختمان های بلند تر و برج ها معمولا از کنیتکس و کامپوزیت و … در نمای ساختمان استفاده میکنند.

خصوصیت سنگ نما این است که در کلان شهر هایی مانند تهران که آلودگی هوا بیش از حد نرمال است و ما هر ساله شاهد باران های اسیدی هستیم، دیر کثیف میشود و کمتر نیاز به شستشو دارد.

ولی ساختمان هایی که به طور مثال از آجر نما استفاده کرده اند اگر میخواهند نمای تمیزی داشته باشند باید به طور میانگین هر ساله شستشوی نما را انجام دهند.

READ  پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب بدون داربست جهان استوار

البته این یکی از خصوصیات سنگ نما بود بجز طول عمر و زیبایی بیشتری که دارد.

در کشور ما بخاطر معادن سنگ فراوانی که دارد بطبع قیمت سنگ پایین تر میشود به همین دلیل اکثر سازنده ها ترجیح میدهند از سنگ نما استفاده کنند.

پیچ رولپلاک نما با طناب یا داربست:

سوال دیگری که ممکن است پیش آید این است که برای پیچ رولپلاک نما یا حیاط خلوت از طناب استفاده شود یا به وسیله ی داربست این کار انجام گردد؟

باید عرض کنم که از نظر کیفیت انجام کار دسترسی با طناب و یا دسترسی با داربست هیچ فرقی نمیکند بله مهم متخصصی است که برای این کار انتخاب کرده اید.

البته دسترسی با طناب مزایای خواص خودش را دارد که اکثرا کارفرما طناب را انتخاب میکند.

از جمله این‌ مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سرعت بالای اجرای کار، هزینه ی کمتر، بعضی نما ها امکان ‌نصب داربست نیست، داربست ایمنی کمتری دارد، نماهایی که داربست زده میشود دزد های راحت تر میتوانند به داخل ساختمان نفوذ کنن، بعضی مواقع داربست به ساختمان آسیب میزند و…

چرا ما باید شرکت گودرزی را انتخاب کنیم

شرکت پیچ رولپلاک نما گودرزی بیش از ۱۵ سال در این زمینه فعالیت داشته و در طول این مدت توانسته تجارب زیادی کسب کند.

پس شما با خیال راحت میتوانید پیچ رولپلاک نما ساختمان خود را به ما بسپارید و یا شرکت ما را به آشنا های خود معرفی کنید.

البته شرکت ما با قیمتهای مناسب تری خدمات ارائه میدهد.

همچنین خدمات پیچ رولپلاک‌ نما در شرکت گودرزی با ضمانت ارائه میگردد و در صورتی که کارفرما از خدمات ما راضی نباشد هیچ مبلغی دریافت نمیگردد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران

پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران بدون داربست با طناب

پیچ رولپلاک حیاط خلوت

پیچ رولپلا نما : نمای حیاط خلوت یا نورگیر در اکثر ساختمان ها سنگ و یا سرامیک کار میشود. متاسفانه بعضی از سنگ کار ها برای اینکه در یک روز بتوانند متراژ بیشتری کار کنند دوغ آب خوبی پشت سنگ نمیریزن و بعضی وقت ها مشاهده شده که آشغال پشت سنگها ریختن تا دوغ آب کمتری استفاده شود، همچنین برای اینکه زودتر دوغ اب پشت سنگ خشک شود سیمان خشک میریزن که همین باعث میشود تا آب ملات را بگیرد و نگذارد دوغ آب قشنگ جذب سنگ شود.

READ  قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان در تهران و کرج شرکت استوار

نکته دوم‌ اینکه بعضی سازنده ها فکر میکنند که اگه سنگ را اسکوپ کنند دیگر به هیچ عنوان ریزش نمیکند، متاسفانه باید عرض کنم بیشتر ساختمان هایی که ما برای پیچ رولپلاک نما میریم اسکوپ هستند و با این وجود ریزش کرده اند.

حالا چرا با وجود اسکوپ دوباره سنگها شل میشود؟ بدلیل اینکه وقتی سنگ جدا میشود و وزن سنگ روی اسکوپ میافتد همین باعث میشود که این اسکوپ کش آمده و در اکثر مواقع پاره شود و یا سنگ در حالت آویزون باقی بماند. ولی پیچ رولپلاک اینگونه نیست…

همه ی اینها باعث میشود که نیاز به پیچ رولپلاک نما بیشتر حس شود. هر چند پیچ و رولپلاک نما یک کار تخصصی هست و بهتر است وقت بگذارید و دنبال متخصص این کار باشید.

برای اجرای کار تکنسین کار در ارتفاع ابتدا لوازم خود را که همه داخل کوله انفرادی قرار گرفته اند و حجم زیادی ندارد به بالای پشت بام منتقل میکند.

سپس محل مناسبی مانند پایه ی آسانسور ، ستون سیمانی دور کانال کولر، دور خرپشته و… پیدا کرده و طناب خود را به آن گره میزند البته هر تکنسین برای اطمینان از ۲ طناب استفاده میکند.

سپس پیچ و رولپلاک و لوازم مورد نیاز را داخل سطل میریزد و با دریل پیچ بند و دریل سوراخ کاری با خود به روی طناب میبرد و شروع به سوراخ کاری و پیچ کردن میکند.

نکاتی که در پیچ رولپلاک نما باید رعایت شود:

۱- نوع پیچی که استفاده میشود حتما باید از نوع گالوانیزه باشد

۲-فاصله ی پیچها : معمولا سنگهای زیر یک متر دو تا پیچ و سنگهای یک متر به بالا سه تا پیچ و… زده میشود

READ  پیچ رولپلاک سنگ نما در تهرانپارس

۳- دریلی که برای سوراخ کردن سنگ استفاده میشود نباید هیلتی باشد که به سنگ آسیب بزند

۴- برای پیچ رولپلاک نما سرامیک حتما باید بین بند ها با واشر اجرا شود و به هیچ عنوان داخل سرامیک را سوراخ نکنید، چون سرامیک ضعیف هست و همچنین جنس خشکی دارد زود میشکند و یا ترک میخورد

۵- بعد از پیچ رولپلاک نما حتما بتونه همرنگ سنگ روی پیچ ها زده شود تا نما زیبایی خود را از دست ندهد

۶- سنگهایی که قبلا از نما ریزش کرده در مرحله ی آخر باید دوباره جایگزین شود

همه ی این نکات باید رعایت شود تا هم نما مقاوم سازی شود و هم زیبایی خود را داشته باشد.

پس پیچ رولپلاک نما کار تخصصی است و باید دنبال متخصص این کار بگیرید. البته به ایمنی تکنیسینی که برای اجرای کار میآید هم توجه داشته باشید، حتما قبل از کار قرارداد بسته شود و بیمه کارکنان چک کنید تا خیالتان راحت شود بعدا مشکلی پیش نمیآید.

کارکنان حتما از لوازم استاندارد استفاده کنند و هر نفر با دو تا طناب کار کند که اگر خدایی نکرده برای یکی از طناب ها مشکلی پیش امد طناب بک آپ داشته باشد.

شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۸۶۸۵۲