پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان:

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به صورت تخصصی در شرکت گودرزی انجام میگردد.

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان بدون داربست

شاید برای شما سوال باشد که آیا ساختمانی که در آن زندگی میکند احتیاج به پیچ و رولپلاک دارد یا خیر؟ بله خیلی از کسانی که با ما تماس میگیرند هنوز سنگ نمای ساختمانی که در آن زندگی میکنند شل نشده ولی برای محکم کاری و اینکه خیالشان راحت بشود پیچ و رولپلاک سنگ  ساختمان را به صورت تخصصی در شرکت گودرزی انجام میدهند.

سوال دومی که ممکن است پیش بیاید این است که پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان کار ساده ایست و نیاز به تخصص خواصی ندارد؟ باید عرض کنم اتفاقا پیچ و رولپلاک کار حساسی است و اگه اصولی انجام نگردد ممکن است به نما آسیبی بزند که دیگر قابل درست شدن نباشد و حتی ممکن است سنگ ها بر اثر دریل کاری غیر اصولی شل تر بشود. نوعی پیچ و رولپلاک که استفاده میشود، فاصله ی پیچ های که زده میشود، دریل که برای سوراخ کاری سنگ استفاده میشود، بتونه ای که همرنگ و هم سطح سنگ روی پیچ ها زده میشود و… همه ی اینها نیاز به تخصص دارد البته بجز بحث ایمنی.

پس پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان باید به صورت تخصصی انجام گردد.

توصیه ی من به شما این است که دنبال ارزان ترین قیمت برای اینکار نباشید بلکه دنبال بهترین کیفیت باشید. شما یک بار برای همیشه میخواهید پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان انجام دهید پس ارزش داره که وقت بزارید و دنبال متخصص این کار باشید.

READ  پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب به روش راپل

شرکت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان گودرزی بیش از ده سال در این زمینه فعالیت کرده و در همه جای تهران و کرج و چند شهرستان دیگر نمونه کار هست تا شما بتوانید با خیال راحت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود را به ما بسپارید.

۰۹۱۲۹۴۸۶۸۵۲ گودرزی