پیچ و رولپلاک سنگ نما:

در گذشته ساختمان ها ارتفاع کمتری داشتن و اکثر به صورت ویلایی بودن ، پس اگر سنگی از نمای ساختمان ریزش میکرد خطر کمتری شما را تهدید می‌کرد. در نتیجه نیاز به پیچ و رولپلاک سنگ نما کمتر احساس می‌شد.

با گسترش شهرسازی و ساختن ساختمان های بلند و کوچک خود به خود نیاز به مشاغل جدیدی ایجاد میشود یکی از این مشاغل تازه ظهور در صنعت ساختمان سازی، شغل کار در ارتفاع بدون داربست (راپل) می‌باشد.

در کشور ما اکثر نماهای ساختمان تا ارتفاع ۷ طبقه سنگ می باشد ، ارتفاع های بیشتر از ۷ طبقه کمتر از سنگ استفاده میکنند.

برای مهار سنگ نما موقع اجرای سنگ کاری آنها را اسکوپ میکنند، این کار کمک زیادی به جلوگیری از ریزش سنگ ها میکند، هر چند که نمیتواند به طور کامل از ریزش سنگ نما جلوگیری کند.

به دلیل اینکه اسکوپ سیم مفتولی از جنس گالوانیزه می‌باشد که سنگ کار باید پشت سنگ را برش های عمیقی ایجاد کند و این سیم مفتول را داخل آن قرار دهد (که همین کار باعث ضعیف شدن سنگ میشود و راحت تر میشکند) طرف دیگر سیم مفتول داخل ملات پشت سنگ قرار میگیرد( که متاسفانه ملات سفت و محکمی پشت سنگ نمیریزند).

پس اگر سنگ نمای ساختمان شما اسکوپ نیست و یا حس میکنید به صورت اصولی این کار انجام نشده ، نیاز به پیچ و رولپلاک سنگ نما  دارید.

پیچ  رولپلاک سنگ به روش راپل تخصص ماست.

پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب

 

توجه داشته باشید پیچ و رولپلاک سنگ نما باید به صورت اصولی انجام گردد در غیر این صورت هزینه ی سنگینی رو دست شما میگذارد. پس دنبال تکنسین حرفه ای برای این کار باشید.

READ  درامد متخصصین راپل در تهران و کرج -حقوق راپل کار

پیچ و رولپلاک سنگ نما:

تکنسین کار در ارتفاع برای اجرای این کار با استفاده از دریل مخصوصی که در اختیار دارد سوراخ های به فاصله ی هر ۴۰ سانت ایجاد میکند(معمولا برای پیچ و رولپلاک سنگ نما از نوع تراورتن مته ی شماره ۷ و پیچ ۵ سانت استفاده میشود)، سپس پیچ و رولپلاک داخل سوراخ گذاشته میشود و با چکش به آن ضربه میزند به طوری که رولپلاک داخل ملات پشت سنگ قرار گیرد و از اینجا به بعد پیچ را با دریل پیچ بند سفت میکنند و در آخر روی پیچ ها بتونه ای همرنگ سنگ نما زده میشود.

پیچ رولپلاک سنگ نما تخصص ماست.

مقایسه ی داربست و راپل:

پیچ و رولپلاک سنگ نما به دو روش داربست و راپل انجام میگیرد.

در روش داربست شما هزینه ی بالاتری باید بپردازید همچنین اجرای کار به زمان بیشتری احتیاج دارد.

در روش راپل، پیچ رولپلاک سنگ نما سریع تر و با هزینه ی کمتری انجام میگردد.

شرکت ما بیش از ده سال است که در زمینه ی پیچ رولپلاک سنگ نما به صورت تخصصی فعالیت میکند و شما با خیال راحت می‌توانید این کار را به ما بسپارید.

پیچ و رولپلاک سنگ نما را جدی بگیرید که در صورت سهل انگاری عواقب جبران ناپذیری دارد.

شما پیچ و رولپلاک سنگ نما را یک بار برای همیشه انجام میدهید پس فکر هزینه ی این کار نباشید و بیشتر به کیفیت کار توجه کنید.

برای اعلام هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما عکس نمای ساختمان خود را برای کارشناس ما ارسال نمایید تا به شما هزینه ی آنرا اعلام نماید.

READ  پیچ رولپلاک نما ساختمان و حیاط خلوت با طناب در شرکت گودرزی

گودرزی ۰۹۱۲۹۴۸۶۸۵۲

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]